Piegāde

1.Izsūtam produkciju ar pakomātiem, vai Latvijas pasta starpniecību. Piegāde pasūtījumiem līdz 30.00 EUR sastāda sākot no 3.50 EUR (omniva) par piegādi, kas atkarīga no piegādes veida. Pasūtījumiem virs 20.00 EUR piegāde ar Omnivas starpniecību bez maksas. Pārējie piegādes veidi saskaņā ar cenrādi.

2. Izsūtam produkciju ar pēcapmaksu Omniva pakomātu tīklā. Sūtīšanas izdevumi 4.00 EUR, neatkarīgi no pasūtījuma summas.

3. Piedāvājam iespēju saņemt pasūtījumu uz Jums vēlamo adresi Rīgas pilsētas robežās ar kurjeru. Pasūtījumiem līdz 50.00 EUR piegādes izdevumi 5.00 EUR.  Pasūtījumiem virs 50.00 EUR piegāde ar kurjeru Rīgas pilsētas robežās bez maksas.

4. Veicot pasūtījumu mēs nosūtīsim Jums rēķinu, pēc kura apmaksas nodrošinām preces piegādi ar pakomātu trīs darba dienu laikā. (Parasti prece tiek piegādāta rēķina apmaksas dienā vai vienu dienu pēc, ja paka tiek sūtīta ar pakomātiem - maksimālais preces saņemšanas laiks trīs darba dienas).                                                

5. Ja prece neatbilst Jūsu prasībām, Jums ir iespēja to četrpadsmit dienu laikā atgriezt atpakaļ mūsu birojā tādā stāvoklī kā iegādājāties.